top of page

Seria Art

Crystal Cable Art to seria high-endowych przewodów, w których wyrafinowany design, konstrukcja i inżynieria materiałowa są kreatywnie zespolone w dzieło sztuki służące do perfekcyjnej transmisji muzyki.

 

Znajdziemy tu trzy rodziny: Monet, van Gogh i da Vinci. Każda z nich nosi imię artysty, który przyczynił się do estetycznej rewolucji i wytyczył nowe kierunki artystycznego wyrazu. Modele z serii Art robią ot samo w świecie dźwiękowego high-endu, zabierając Cię jeszcze bliżej nieskończonego piękna i majestatu królowej Muzyki.

art_banner_01.jpg

Design

 

Przewody z serii Art to unikat nawet w świecie ekstremalnego high-endu. Zostały one  zaprojektowane specjalnie pod kątem wizualnego upiększenia stylistyki sprzętu, z którym współpracują, rzecz jasna oprócz zadbania także o dźwiękową stronę przedsięwzięcia. To przykład, jak forma może być podporządkowana funkcji. Zaprojektowane bezkompromisowo pod względem brzmienia, wyglądają tak a nie inaczej z powodu wyśmienitych materiałów zastosowanych w konstrukcji oraz ich kunsztownemu połączeniu. Uwaga jednak: to nie byle jakie modne świecidełka. To akcesoria dla bezkompromisowych entuzjastów najlepszego brzmienia, oczekujących by cechy te były poparte wizualnym pięknem oraz wygodą użytkowania.

 

Konstrukcja

 

Wysokiej klasy przewody to ogniwo, dzięki któremu najlepszy high-endowy sprzęt może w pełni odsłonić swój potencjał. Dzięki zrozumieniu prawideł nauki stojących za budową kabli mogliśmy stworzyć produkt tej klasy, o tak kompaktowych gabarytach. Seria Art wykorzystuje przewodnik wykonany z autorskiego Nieskończonego Srebra Crystal, w połączeniu z izolacją z teflonu DuPont oraz PTFE, zapewniając słuchaczowi niezrównaną jakość dźwięku. Przeźroczysta teflonowa osłonka odzwierciedla krystaliczną czystość brzmienia i służy za swoiste okno na muzykę biegnącą centralną żyłą przewodnika prawie całą szerokością konstrukcji. Stworzone dla bezkompromisowej jakości, modele z serii Art personifikują piękno muzyki.

bottom of page